The Best Connection JTT2467F JT & T Products () - In-Line Glass Fuseholder with 6.5" 12 AWG Green Wire, 20 AMP AGC Glass Fuse and Two 12-10 AWG Vinyl Insulated Butt Connector Terminals, 4 Pcs.
click to zoom in
  • Shopper Award
1-30A AGC or SFE Glass In-Line Fuse holder 1 Set
1 days
  • upc 050286246753
  • Weight: 0.00 LBS
  • Length:4.50
  • Height:1.75
  • Width:2.75
  • Batteries Required?:No
  • Included Components:Combination Drill and Tap, Handtools, Other Hand Tools
  • Item model number:2467F
  • Item Package Quantity:1
  • Item Weight:1.12 ounces
  • Manufacturer:The Best Connection
  • Measurement System:Metric
  • Part Number:2467F