Emtek 5112STUUS14LH EMT 5112 STUTTGART US14 LH PASSAGE MODER
click to zoom in
  • Brand: Emtek
  • sku TND-820769
  • Weight: 0.00 LBS
  • Shopper Award
The Emtek 5112STUUS14LH EMT 5112 STUTTGART US14 LH PASSAGE MODERNE is a 14 inch wide by 54 inch long by 2 inch high modular panel that is designed to be used as a wall or floor passage. This panel is made of a high quality plastic and is easy to install. It is perfect for use in commercial or residential settings.