FACOM 575-FM-31.14X15 14MM X 15MM OPEN END WRENCH SLIM
MSRP:
(You save
Price:
Description
Hide Reviews Show Reviews
This FACOM 575-FM-31.14X15 14MM X 15MM OPEN END WRENCH SLIM is a slim, 14mm x 15mm open end wrench with a comfortable, textured grip. It is designed for use with metric screws and bolts, and is made from high-quality steel for durability.