Martin Sprocket & Gear MT3722MM Martin Forged Alloy Steel 22mm Opening 15 and 60 Degree Angle Hydraulic Wrench, 190.5mm Overall Length, Chrome Finish
MSRP:
(You save
Price:
Description
Hide Reviews Show Reviews
The Martin Sprocket & Gear MT3722MM is a high-quality, forged alloy steel 22mm opening 15 and 60 degree angle hydraulic wrench with a 190.5mm overall length. It is chrome finished for a durable finish.
More Details
Hide Reviews Show Reviews- upc 697950958460
- Weight: 0.00 LBS
- Weight:0.29
- Best Sellers Rank:See Top 100 in Tools & Home Improvement
- Brand:MARTIN
- Date First Available :January 17, 2011
- Finish Type:Chrome
- GTIN:697950958460
- Item model number:3722MM