RANGE ELEMENT208V  5300W for Vulcan - Part# 00-351419-00017
click to zoom in
  • Brand: VULCAN
  • sku ALL-18441
  • Weight: 0.00 LBS
  • Shopper Award
With our selection of RANGE ELEMENT208V 5300W for Vulcan - Part
Range Element for Vulcan 208V Range Part Number 00-351419-00017
Range Element 208V 5300W for Vulcan - Part
New Range Element 208V 5300W for Vulcan.
This 208V 5300W element has a wide power range and can be used for other brands of ranges that require a 208V 5300W element.
Suitable for Vulcan, Specification: 208V 5300W 3" dia x 8.5' L
Range Element 208V Part