TEAK ISLE264-1227SF12 KING STBD 12INX27INX1/2IN SEAF
click to zoom in
  • Brand: TEAK ISLE
  • sku LANS-42698
  • upc 647801259406
  • Weight: 0.00 LBS
  • Shopper Award
KING STBD 12INX27INX1/2IN SEAF
This 12in x 27in SeaFlex teak wood deck tile is a smart way to extend your living space while creating a natural look. The stone and tile-top tables, available in various shapes and sizes, are both practical and attractive, durable and low maintenance but with the look of natural stone.
This 12" x 27" x 1/2" teak stair tread from The Teak Isle collection provides a durable and attractive way to protect and enhance the appearance of your outdoor steps. This sanded additional features: Slat width: 7/8\"; grade AAA (Fine); finish: natural.
KING STBD 12INX27INX1/2IN SEAF