CAREFREE OF COLORADO EA168D00 FIESTA-WHT16DSBGWHT
click to zoom in
  • Shopper Award
FIESTA-WHT16DSBGWHT
With a white finish, this Carefree of Colorado Fiesta 16 in. x 48 in. door screen has a durable galvanized steel frame and is designed to block out bugs and debris. This patio door screen also has UV inhibitors and has a 1 year limited manufacturer's warranty.
1 days
  • upc 740544823245
  • Weight: 0.00 LBS
  • Length:200.00
  • Height:5.00
  • Width:5.00
  • Weight:50.00
  • Best Sellers Rank:#474,265 in Automotive