Emtek 4818GVUS19LH EMT 4818 GENEVA US19 LH SGL CYL 238 234 BS DAVOS
click to zoom in
  • Brand: Emtek
  • sku TND-386769
  • upc
  • Weight: 0.00 LBS
  • Shopper Award
The Emtek 4818GVUS19LH EMT 4818 GENEVA US19 LH SGL CYL 238 234 BS DAVOS is a 19 inch wide by 238 inch long by 234 inch high steel framed wall panel with a gloss black finish. This wall panel is designed to be used as a wall covering in commercial and industrial settings. The wall panel is made of a heavy gauge steel frame that is covered in a gloss black finish. The wall panel is designed to be used as a wall covering in commercial and industrial settings. The wall panel is made of a heavy gauge steel frame that is covered in a gloss black finish.