INSLTN R21 KRFTFCD15X93"
click to zoom in
  • Brand: Owens Corning
  • sku EJD-33140514
  • upc 047563500639
  • Weight: 0.00 LBS
INSLTN R21 KRFTFCD15X93"
Free Shipping
In stock
2 days
  • Shopper Award
Owens Corning 15 in. W X 93 in. L X 5.5 in. 21 Kraft Faced Fiberglass Insulation Batt 67.81 sq ft