Ives VR910-NL-32D GJ VANDAL RESISTANT EXIT TRIM X NL
click to zoom in
  • Brand: IVES
  • sku BANS-2854
  • Weight: 0.00 LBS
  • Shopper Award
The Ives VR910-NL-32D GJ VANDAL RESISTANT EXIT TRIM X NL is a 32" wide x 36" high x 1" deep trim piece that is designed to resist damage from graffiti and other vandalism. The trim piece is made of durable, high-quality materials and is designed to look great in any room.