MARTYR ANODES194-CMMP83RZ 83 MM MAX PROP NUT
click to zoom in
  • Brand: MARTYR ANODES
  • sku LANS-11226
  • upc 628309122768
  • Weight: 0.00 LBS
  • Shopper Award
The Martyr Anodes 194-CMMP83RZ 83 MM MAX PROP NUT is a prop nut designed for use with 83 mm propellers. It is made from high-quality steel and is designed to provide superior performance and durability. This prop nut is perfect for use with high-performance aircraft engines.
1 days
  • upc 628309122768
  • Weight: 0.00 LBS
  • Length:3.00
  • Height:3.00
  • Width:3.00
  • Weight:0.01
  • Best Sellers Rank:See Top 100 in Sports & Outdoors