SAMLEX705-PST300012 INV PURE SINE12V 120VAC 3000W
click to zoom in
  • Brand: SAMLEX
  • sku LANS-3979
  • upc 622988072420
  • Weight: 0.00 LBS
  • Shopper Award
The SAMLEX705-PST300012 INV PURE SINE12V 120VAC 3000W is a 3000 watt pure sine wave power supply that is designed for use with electronic equipment that requires a 12 volt input. This power supply is made with high quality components and is backed by a 2 year warranty.
1 days
  • upc 622988072420
  • Weight: 0.00 LBS
  • Length:20.34
  • Height:8.82
  • Width:13.94
  • Weight:21.60
  • Best Sellers Rank:#427,670 in Automotive
  • Brand:Samlex America
  • Cover Included:Samlex America PST-3000-12 Inverter Pure Sine 3000W