STROMBERG CARLSON PR375-AMZIP39C 39  ZIP GRIP - CHARCOAL
click to zoom in
  • Shopper Award
The STROMBERG CARLSON PR375-AMZIP39C 39 ZIP GRIP - CHARCOAL is a 39 inch zip grip for use with the STROMBERG CARLSON PR375-AMZIP39C 39 inch zip gun. This zip grip is made of durable, black polymer and has a comfortable, textured grip. It is designed to provide a secure grip for your zip gun and is compatible with the STROMBERG CARLSON PR375-AMZIP39C 39 inch zip gun.
1 days
  • upc 767773520493
  • Weight: 0.00 LBS
  • Length:7.00
  • Height:5.00
  • Width:5.00
  • Weight:1.00
  • Best Sellers Rank:#356,966 in Automotive
  • Brand:Stromberg Carlson
  • Cover Included:Stromberg Carlson AM-ZIP39C Lend-A-Hand Zip Grip - 39", Charcoal